Marvel Heroes ikinci senesini kutluyor!

Marvel Heroes 4 Haziran 2013’de piyasaya çıktı ve hack & slash oyun yapısıyla oyuncuları tatmin etmeyi başardı. Gazillion Entertainment, oyuna sürekli yeni karakterler ekledi ve sürekli olarak oyunu güncel tuttu.

Oyunun ikinci sene kutlamalarıyla beraber sürpriz bir isim oyuna katılıyor. Dr. Doom bundan böyle oyundaki oynanabilir kötü karakterlerden birisi olacak. Yapımcı ekip oyundaki 48. karakter olacak olan Dr. Doom’u yayınladığı videoyla tanıttı. Ayrıca Gazillion Entertainment Dr. Doom’u oyunculara sevdirmek amacıyla bugün karakterle ilgili canlı yayın yapacak ve bu yayın tüm gün boyunca devam edecek.

Siz de Marvel Heroes Twitch kanalını ziyaret ederek Dr. Doom hakkında sormak istediğiniz soruları ekibe iletebilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr