Infinite Crisis yolun sonuna geldi

DC atmosferinin MOBA sektörüne harmanlanmış hali olan Infinite Crisis tarihe karışıyor. Henüz resmi çıkış tarihinin üzerinden iki ay geçmesine rağmen, yapımcı Turbine yaptığı açıklamada oyunun 14 Ağustos’ta kapanacağını açıkladı.

Aslında bu durum gayet öngörülebilir olmasına rağmen Turbine’ın biraz çabuk pes ettiği de bir gerçek. Yine de orijinal oyun modları bulunmayan, oyunun resmi çıkış tarihinden sonra bile bazı haritaların kilitli olduğu bir yapımın piyasaya ne kadar tutunabileceği merak konusuydu. Zira yalnızca DC kahramanlarının varlığının, bir MOBA’nın piyasada yer edinmesine yetmeyeceği çok açıktı.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

6-10 Haziran 2018 tarihleri arasında CNR Holding tarafından düzenlenecek Games Week İstanbul, oyun dünyasının eğlen… https://t.co/bxbq4xNwQI
Call of Duty: Black Ops 4'e dair ilk videolar paylaşıldığına göre soralım, heyecanlı mıyız? :) https://t.co/7Bqn6VX6Kj

Flickr