Dirty Bomb açık beta’ya geçti!

Nexon’un şu sıralar yeni MMOFPS projelerine bir hayli ilgi duyduğu bir gerçek. Firma bir yandan Combat Arms: Line of Sight’ın kapalı betasıyla uğraşırken bir yandan da yepyeni bir MMOFPS oyunu Dirty Bomb’un açık betasını Steam üzerinden sundu. Açık beta ile birlikte oyunda 12 adet seçilebilir karakter ve beş adet harita olacağı açıklandı.

Bir kere Dirty Bomb eski nesil shooter deneyimini bizlere sunacak. Haritalar üzerinde takımlara farklı görevler verilecek ve takımlar bu görevleri yerine getirmeye çalışacaklar. Oyun yapısı ve mekanikler özellikle 2005 yılı öncesi shooter oyunlarına bir hayli benzeyecek. Zaten yapımcı firma Splash Damage’in amacı da eski nesli özleyenler için oyunculara yeniden bu deneyimi sunmak. Tabi oyun yapısını eski nesil göre ayarlayan yapım görsel kalitesini ve animasyonları günümüz MMOFPS’leri ile eşdeğer tutacak.

Oyunun açık betasına katılmak istiyorsanız Steam üzerinden tamamen ücretsiz olarak indirip göz atabilirsiniz.

http://store.steampowered.com/app/333930/

maxresdefault

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. SüperDayı 2 years ago | Cevapla
    Diğer bu tarz oyunlar gerçekten halt etmiş. Bu oyunu kapalı beta başladığından beri oynuyorum, millete zorla para harcatmadan keyif çıkarılabilen ender oyunlardan. Keyfini çıkarmak için beş kuruş vermenize gerek yok, tüm mercenary'ler dengeli, hilecisi hurdacısı yok, ve kill farmlamak yerine görev bazlı maçlar var. Daha ne olsun?

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

6-10 Haziran 2018 tarihleri arasında CNR Holding tarafından düzenlenecek Games Week İstanbul, oyun dünyasının eğlen… https://t.co/bxbq4xNwQI
Call of Duty: Black Ops 4'e dair ilk videolar paylaşıldığına göre soralım, heyecanlı mıyız? :) https://t.co/7Bqn6VX6Kj

Flickr