Planetside 2 PS4’e geliyor!

Planetside 2’nin PS4 için çıkış tarihi doğrulandı. Daybreak’in açık dünya MMOFPS oyunu Planetside 2, Playstation blog!da yapılan açıklamaya göre 23 Haziran’da Kuzey Amerika ve Avrupa bölgesi için Playstation 4’e geliyor.

Bir süredir konuşulan söylentilerin doğrulanmasıyla beraber sonunda gerçek oldu. Ayrıca yapımcı ekip Planetside 2’yi 23 Haziran’da PS4’e çıakrdığında aynı zamanda konsola özel içerikleri de oyuna ekleyeceğini duyurdu. Bu içerikler arasında yeni etkinlikler, yeni oyun içi mağaza ürünleri ve yeni bir harita yer alacak. Ayrıca sevindirici bir haber de oyunu Playstation Plus aboneliği gerektirmeden tamamen ücretsiz olarak oynayabileceksiniz.

plsnrt

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr