Destiny’den Nepal’e giden yardım 1 milyon doları aştı!

Neredeyse 10 bin kişinin hayatını kaybettiği Nepal depreminin ardından Bungie’nin başlattığı yardım kampanyası 24 Mayıs’ta sona erdi ve nihai rakamlar açıklandı.

Bungie bilindiği üzere Nepal depremi kurbanlarına yardım amacıyla bir tişört tasarımı yapmış ve 30 dolarlık fiyatla bunu Destiny oyuncularına sunmuştu. Yardımı dağıtacak kurum olarak Direct Relief ile anlaşan Bungie’nin kampanyası 24 Mayıs’ta sona erdi ve gün itibariyle toplam elde edilen gelirin 1 milyon dolar’ı aştığı açıklandı. Ayrıca Activison ve Bungie Foundation’ın da kampanyaya 50 bin dolarlık bağışla katıldığını belirtmek gerek.

Felaketin ardından yerle bir olmuş bu küçük ülkenin insanları için ellerinden geleni yapan Bungie ve Destiny oyuncularını kutluyoruz.

destiny-players-raise-usd400k-for-nepal-disaster-relief-143349160643

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Acer’dan oyuncular için yeni ürünler! https://t.co/dPu9Kym51r https://t.co/ohUSqKDzKe
HyperX üç tane 2018 Red Dot ödülü kazandı https://t.co/paoU2P8ahp https://t.co/43Ct0riLqJ

Flickr