Might & Magic Heroes Online Steam’de!

Her geçem gün yeni bir free to play oyunu bünyesine katarak oyun ağını geliştiren Steam yeni bir oyunu daha listesine ekledi.

Sevilen oyun serisi Might and Magic’in free to play MMO oyunu Might and Magic Heroes Online Steam’deki yerini aldı. Nu yeni Might and Magic oyunu temelde aynı eski Heroes oyunlarına benzer bir oynanış mekaniğine sahip. Tabii ki oyunun bir MMO olması nedeniyle loncalar, arkadaşlarınız, PvP savaşları ve co-op oynanış oyunu farklı kılıyor. Oyuncular Haven ve Necropolis taraflarından birini seçiyor ve bu fraksiyonların içerisinden bir kahraman seçerek eğlenceye dahil oluyorlar. Oyunculara sıra tabanlı şekilde gelişen savaşlar ile maceraya tanık oluyorlar.

ss_f8b1ca9de6876163e8302e055a71f580bedae682.600x338

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr