Tony Hawk serisinin berbat devam oyununa güncelleme!

Activision’dan Tony Hawk’s Pro Skater 5 sonunda güncelleniyor!

Robomodo tarafından geliştirilen ve iki ay önce piyasaya “bozuk” olarak çıkan, haliyle feci inceleme puanları alan oyunun PS4 versiyonu için 7.8gb boyutunda bir güncelleme geliyor. Oyuna yeni seviyeler ve karakter kampanyaları ile birlikte birkaç yeni özellik eklenmiş durumda.

Peki oyunda korkunç grafik hataları ve çökmeler dışında neler düzeltildi? Robomodo bu soruyu, öncelikle oyun mekanikleri olarak yanıtlıyor. Bunlar içerisinde seviye atlamalar ve popüler skater’lardan bazıları yer alıyor. Simon Parkin, Eurogamer’a yazdığı açıklamasında Robomodo’nun arızalı ve yarım bırakılmış izlenimi veren oyununu sert bir üslupla eleştirmiş, bir efsanenin çöküşü olarak nitelendirmişti.

Biz bununla o kadar ilgilenmiyoruz çünkü oyuna Underground ve Wild West adında yeni eklenen seviyeler oldukça ilgimizi çekti. Oyunu oynarken biraz nefeslenmek mi istiyorsunuz, işte “Return to Freeskate” modu işte tam da buna yarıyor! Bu modu size eşlik edecek başka oyuncular ararken veya başka bir göreve göz atmak istediğiniz zamanlarda kullanabilirsiniz.

Bunun dışında;

-Create-a-Park seviyesi de güncellendi. Kampanyalar 128-150 arası puan kazanabiliyor olacak.
-Kullanıcılar tarafından içerik oluşturma sistemi güncellendi. Örneğin, kullanıcılar beğenme/beğenmeme butonları kullanabiliyor olacaklar.
-Freeskate esnasında eşleşme amaçlı kullanım için New Challenge UI Flow eklendi..
-Slam’i çalıştırmak için çift tıklama özelliği ile Global Voice Chat’e uygulanan yenilikler, ses sistemi gibi kullanıcının tercihine yönelik seçim listeleri bulunuyor.
-Daily Grind, Skate Hoarding, Manual Mayhem modlarını da mutlaka deneyin çünkü yeni eklenenler arasındalar.

Simon Parkin’ın yorumuna göre konuşursak, oyun küllerinden doğacak gibi gözüküyor.

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Alp 2 years ago | Cevapla
    Tony Hawk's Pro Skater 2 daha iyisi gelmedi bu gidişle de gelmeyecek gibi gözüküyor :(

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

"Londra'nın kasvetli havası yetmediyse üzerine bir de İspanyol gribi ve vampirleri ekleyelim!" Vampyr incelemesi;… https://t.co/xLhQIb8lx4
LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB

Flickr