Nebula Online 2016’da geliyor!

Nebula Online geleneksel oynanışa sahip olacak olan bir bilim kurgu MMORPG oyunu olma yolunda ilerliyor. Yapımcı ekibin açıklamalarına göre oyun platformlar arası oynama imkanı sunacak. Windows, Mac, Linux, iOS, Android ve Windows Phone’dan erişilebilecek olan oyun, 2015 sonbaharında alfa testlerini gerçekleştirecek. Greenlit kampanyasından yeşil ışık alan oyun, 2016’nın ilk çeyreğinde beta testlerini yapacak ve 2016’nın ikinci çeyreğinde piyasada ki yerini alacak. Peki Nebula Online oyunculara neler sunacak? Kısaca bundan da bahsedelim.

Oyuncular Nebula Online’da ırkını seçebilecek, gemilerini geliştirebilecek, bir meslek seçebilecek, uzay derinliklerinde servet aramak için yollara düşecekler. Böylece kendi imparatorluklarının gücüne güç katabilecekler. Eğer bir gezgin hayatı yaşamak istiyorsanız ise korsan veya paralı asker filonuzla oradan oraya savaşlara katılabileceksiniz. Üç farklı ırkın yer alacağı oyunda açık dünya PvP sistemi, oyuncuların yönlendirebileceği bir serbest ekonomi ve yapımcıların iddiasına göre aynısından iki tanesini bile görmenizi engelleyecek çeşitlilikte bir gemi geliştirme sistemi yer alacak.

photo-1024x768

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

6-10 Haziran 2018 tarihleri arasında CNR Holding tarafından düzenlenecek Games Week İstanbul, oyun dünyasının eğlen… https://t.co/bxbq4xNwQI
Call of Duty: Black Ops 4'e dair ilk videolar paylaşıldığına göre soralım, heyecanlı mıyız? :) https://t.co/7Bqn6VX6Kj

Flickr