div class="empower-ad" data-empower-zone="157462">

Nightfalls kapalı betada!

- Advertisement -

Her ne kadar benim pek de ilgimi çekmese de yeni kahramanlar toplayıp geliştirdiğimiz sıra tabanlı MMORPG oyunları gerek Facebook’da gerekse oyunların kendi internet siteleri aracılığıyla oynanıyor ve oldukça seviliyor.

37Games’in oyunu olan ve dün kapalı beta testlerine başlayan Nightfall da tamamen tarayıcı üzerinden oynanabilir bir oyun olacak. Oyunda hala insan doğasındaki erdemin var olduğuna inanan düşmüş bir meleği oynayacak ve insanlığın elinde kalan son toprak parçalarının şeytani güçlerin eline geçmesini engellemeye çalışacağız. Elimizde olan karakterlerin gücüne göre farklı savaş formları geliştireceğimiz oyun strateji bakımından da önemli elementler içerecek. Bunun yanı sıra karakterlerimizi pek çok yönden özelleştirebileceğiz. Saldırı, savunma ve destek özellikli, toplamda 100’den fazla karakter oyunda yer alacak. Her bir karakterin kendine özel becerileri ve büyü yetenekleri de olacak.

Son olarak 37Games’in Nightfalls’un kapalı betaya geçişini kutlamak adına bir dizi oyun içi etkinlik düzenlediğini de unutmadan belirtelim.

Haberler

1 Yorum

  1. Bir tane taslak DB var üzerine çizim yapa yapa yeni oyun yaptık alın diye yediriyorlar RPG maker gibi bir program 100 doları verip almışlar millete oyun diye çöp imal ediyorlar insanlarda bu para tuzağı flash player oyunlara kafa atıp duruyor .

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Önerilen Haberler