OMD! Unchained 2.5 güncellemesinin detayları açıklandı!

MOBA yapısına yakın ancak tam olarak MOBA diyemeyeceğimiz bir oyun olan Orcs Must Die! Unchained yeni güncellemesine doğru ilerliyor. Yeni 2.5 güncellemesinin merak edilen ayrıntıları sonunda açıklandı. Ayrıca beş dakikalık bir video da sunuldu.

Öncelikle oyuna Zoey isimli yeni bir kahramanın geldiğini söylemeliyim. Ustalaşması zor; ancak başarıldığında son derece tehlikeli bir karakter haline bürünebilecek olan Zoey oyunda bolca tercih edilebilecek karakterlerden olabilir. Bir diğer yenilik ise oyunda minyonlarmızın geliştirilebildiği ve spawn olduğu Warcamplar artık Minion Prtal olarak adlandırılacak. Cliffside Clash haritası artık varsıylan PvE haritası olacak; ancak yine özelleştime ekranından istediğiniz haritada oynayabileceksiniz. Ayrıca yeni bir iletişim sistemi de güncelleme ile gelecek yenilikler arasında.

En önemli değişiklikler yukarıda bahsettiklerim olsalar da oyuna yeni dengelemeler, bug düzeltmeleri vb. pek çok içerik de eklenecek.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr