Skyforge’u ne zaman oynayacağız?

Tanrısal güçleri elde edeceğimi oyun Skyforge oldukça büyük ilgi görmeye devam ediyor.

Halihazırda dördüncü kapalı beta testleri gerçekleşecek olan oyun için heyecan verici bir haber var. Oyunun resmi forumları üzerinden, dördüncü kapalı beta testleri sonlandıktan sonra ne olacağına dair sorulan soruya yetkililerden cevap geldi.

İki farklı yetkilinin cevapladığı bu konuda, dördüncü kapalı beta testi de tamamlandıktan sonra bir aksilik olmazsa yapımcıların oyunu artık açık betaya sunmak istedikleri doğrulandı. Açık betanın bu yaz içerisinde başlayacağı da verilen bilgiler içerisinde. Tabii bu cevap sonrasında oyuncuların pek çoğu Temmuz ayı içerisinde oyunun açık betaya gireceğine dair izlenimler edindi. Ancak yine de yapımcılar tarafından net bir açık beta tarihi henüz verilmedi.

sky

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC
Gökdelen (Skyscraper) filmini herkesten önce izlemek ister misiniz? https://t.co/O2ynWPAA6l https://t.co/gZ3wDqGgqk

Flickr