Rise of Incarnates çıkış tarihi açıklandı!

Rise of Incarnates Bandai’nin online oyun dünyasına kazandırmaya çalıştığı merakla beklenen bir aksiyon oyunu. Rise of Incarnates’de oyuncular 2v2 maçlarda savaş arenalarına girecekler. Tamamen ücretsiz olacak oyunda işbirliği, taktiksel oyun ve kahramanlarınızın kullanabileceği özel yetenekler önemli bir rol oynayacak.

MMO oyuncularının bir kesimi tarafından heyecanla beklenen yapım için resmi çıkış tarihi sonunda Bandai tarafından sonunda doğrulandı. Açıklanan bilgilere göre oyun 1 Temmuz’da live konuma geçerek resmi çıkışını gerçekleştirecek. Ayrıca oyuncuların merakla beklediği Zeus isimli karakter de oyunun çıkışıyla beraber kullanılabilir olacak. Bu arada oyunun çıkış tarihinde, Twitch kanalında yapılacak yayınla Rise of Incarnates’in resmi çıkışı kutlanacak.

roi2

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr