TERA’ya yeni sunucu!

TERA zaten ücretsiz MMORPG oyunları içerisinde en çok göze çarpan ve en çok oynanan oyunlardan biriydi. Oyun Steam’de yayınlandıktan sonra bir anda istatistiklerini olumlu yönde arttırdı. Oyuncular tarafından çok daha fazla sevildi ve bu da yapımcıların yüzünü güldürdü.

Bu gelişmelerin sonucunda ise TERA artan oyuncu sayısını da karşılayabilmek için yeni bir sunucu daha açacak. Highwatch isimli bu sunucunun bir PvE sunucusu olarak oyundaki yerini alacağı duyuruldu.

Bunun dışında ise yapımcı ekip sıkça sorulan sorular bölümüne yeni bir açıklama ekledi. Bu açıklamaya göre oyunun PvP yönü Steam’in desteğiyle beraber oldukça gelişmiş. Hatta verilen istatistiğe göre, Steam yayınından önce, oyuncuların %28’i ilk karakterlerini PvP sunucularında açarken, oyunun Steam’de yayınlanmasıyla beraber bu rakam %36’ya çıkmış. Steam’in TERA üzerindeki etkisi gözle görülür düzeyde ve bunun en belirgin yanı da oyunun kısa sürede Steam’de en çok oynanan MMORPG oyunu olmuş olması gösteriyor.

tera2

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr