TESO: Tamriel Unlimited’da ilk gün bug’ları baş ağrıtıyor.

The Elder Scrolls Online’ın yeni nesil konsollar ile macerası oldukça sıkıntılı başladı.

The Elder Scrolls Online, kullanıcılardan karışık tepkiler aldığı dönemin ardından ödeme sistemini değiştirmiş ve dün itibariyle yeni nesil konsollara çıkışını gerçekleştirmişti. Eh, bir Elder Scrolls oyunundan beklediğiniz üzere, bu geçiş epey sancılı (ve bug’lı) olmuş gibi gözüküyor.

Öncelikle oyunların çok ciddi bir kısmı oyuna bile girmelerini engelleyen teknik problemler ile boğuşmakta. Girdiğinizde de iş bitmiyor, texture’ları eksik olan veya ansızın ortadan kaybolarak görevin gidişatının canına okuyan NPC’ler, tek bir mesaj yazmadan chat’te spam yaptığı gerekçesiyle banlananlar, algılanmayan klavye komutları gibi irili ufaklı onlarca sorun Zenimax’in başını ağrıtacak gibi gözüküyor.

Problemlerin büyük kısmı kısa süre içinde çözülebilecek gibi gözükse de oyuna girme problemleri için Zenimax’in geçici çözüm önerisini de paylaşalım;
Tık

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC
Gökdelen (Skyscraper) filmini herkesten önce izlemek ister misiniz? https://t.co/O2ynWPAA6l https://t.co/gZ3wDqGgqk

Flickr