Age of Wushu’dan mobil atılımı!

Age of Wushu’yu biliyoruz. Snail Games’in Çin dövüş sanatlarını MMORPG türüne uyarlayan popüler oyunu Age of Wushu, her ne kadar beklediği oyuncu miktarına ulaşamasa da kendine has bir oyuncu kitlesi oluşturduğu bir gerçek.

Snail Games anlaşılan bu oyuncu kitlesini de yanına alarak yepyeni bir yöne adıma atmak istiyor ki yapımcı ekip oyunun iOS platformuna hazırlandığını duyurdu. Age of Wushu Dynasty oalrak duyurulan olarak duyurulan bu yapım Çin kültürünün geleneksel dövüş sanatlarını mobil cihazlarımıza getirecek. PC versiyonundaki özellikler iOS’a optimize edilmeye çalışılacak.

Yapımcı ekibin en önemli isimlerinden biri olan Jim Tsai, bu yeni mobil oyunda oyuncuların PC versiyonundaki Age of Wushu gibi hissetmeleri için ellerinden geleni yaptıklarını söyledi. Buna ek olarak oyunu mobil cihazlara optimize ederken tasarım prensiplerini göz önünde bulundurarak eşsiz bir dövüş sanatları dünyası yaratmak için çabaladıklarını belirtti.

wushu

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr