SMITE’ın yeni tanrısı Xing Tian yayınlandı!

Her geçtiğimiz hero kadrosunu geliştiren SMITE’a yepyeni bir tanrı daha geldi. Çin mitolojisinden gelen bu tanrının lakabı ise “The Relentless”, yani türkçeye çevirecek olursak insafsız olarak geçiyor.

Xing Tian’ın yeteneklerine baktığımız zaman ilk olarak Furious Roar dikkat çekiyor. Kahramanımızın bu ilk yeteneği düşmana menzilli bölgeden hasar veriyor ve düşmanın temel saldırı değerlerini düşürüyor. İkinci yetenek Hook Slam ise Xing Tian’ın elindeki baltasıyla düşmanı havaya kaldırmasını sağlıyor. Bu sırada Xing Tian havaya fırlattığı rakibinden daha yüksek bir noktaya sıçrıyor ve yere düşerken rakibine bir darbe daha indiriyor. Bunun dışında yere düşerken farklı bir rakibe darbe indirme fırsatı da bulabiliyor. Böylece düşman üzerinde ciddi hasarlara ve çok kısa süre stun etkisine neden olabiliyor. Yeni tanrımızın üçüncü yeteneği Sky Cutting-Axe ise Tian’ın işaretlediği alana zıplayarak güçlü bir saldırı gerçekleştirmesini sağlıyor. Ayrıca bu sıçrayıştan sonra eğer yakında düşman varsa ikinci bir sıçrayış yapabiliyorsunuz. Xing Tian’ın nihai yeteneği Whirlwind of Rage and Steel ise geniş bir alanda düşmanları baltamızla yakalamamıza ve kendi etrafımızda dönüp onları bir gülle gibi uzağa fırlatmamıza yarıyor. Anlaşılan o ki Smite zengin mitoloji kaynaklarından yararlanarak pek çok tanrıyı daha ilerleyen günlerde bizlerle buluşturacak. Bakalım sıradaki hangi tanrı olacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr