Strongholds sonunda yayınlandı!

Steam’in en çok oynanan on oyunu arasında yer alan MMORPG oyunu Neverwinter’ın merakla beklenen genişleme paketi Strongholds sonunda piyasadaki yerini aldı.

Aslında daha önce güncellemenin bir kısmı yayınlanmış ve oyuncular genişleme paketinin en büyük nimeti olan kalelerini inşa etmeye başlamışlardı. İşte loncaların bu hazırlıklarını tamamlanması için verilen belirli süre sonunda bitti. Güncellemenin geri kalanı da yayınlandı ve artık oyuncular kale savaşlarının en derinini yaşayabilecekler. 20 vs 20 maçların yapılacağı iki farklı Stronghold haritası, üç koridorlu MOBA benzeri oynanışıyla dikkat çekiyor. Lonca üyelerinin lonca salonlarını büyütebileceği, kalelerinin savunma ve saldırı abiliyetlerini geliştirebileceği de verilen bilgiler arasında.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr