Supernova’ya sinematik video!

MOBa piyasasına girmeye karar veren Bandai Namco, bu atılımını Primal Game Stdios’un geliştirdiği Supernova isimli MOBA oyunuyla yapacağını duyurmuştu. Supernova ilgimizi çekti zira içerisinde MOBA elementleri kadar strateji ögeleri de barındıracak.

Her geçen gün yeni bir hero veya oyundaki deyimiyle Commander tanıtan Supernova için yepyeni bir video yayınlandı. Yalnız video oynanış ile ilgili değil, bir sinematik video olarak karşımıza çıkıyor. Eğer bu yeni MOBA oyununu merak ediyorsanız oldukça farklı bir bakış açısından hazırlanan sinematik videoya aşağıdan bir göz atmanızı öneririm.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr