MU Online’a yeni güncelleme

Webzen bir süredir merakla beklenen MU Online’ın yeni güncellemesinin detaylarını açıkladı. Aynı zamanda yayıncı firma güncellemenin oyuna bugün dahil olduğunu da belirtti.

Verilen bilgilere göre yeni güncelleme “MU Season X Part 3” olarak anılacak. Güncellemeyle beraber oyunun beşinci Errtel olan Errtel of Radiance MU dünyasına gelecek. Seviye sınırının 800’e kadar çıkacağı bu güncelleme ile yeteneklerinizi daha güçlü kılacak olan Skill Imprint sistemi oyuna dahil olacak.Ayrıca artık Elemental Refinement sistemi ile beraber sayısız eşyayı güçlendirebilecek veya kombine edebileceksiniz. Son olarak yapımcılar bu yeni güncellemeyi kutlamak için birkaç oyun içi etkinliği de oyunculara sunuyorlar.

20120321OKKU5PJ2E2L06065

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Acer’dan oyuncular için yeni ürünler! https://t.co/dPu9Kym51r https://t.co/ohUSqKDzKe
HyperX üç tane 2018 Red Dot ödülü kazandı https://t.co/paoU2P8ahp https://t.co/43Ct0riLqJ

Flickr