Tiger Knight seneye Steam’de yayınlanacak!

Yapımcı ve yayıncı firma NetDragon’un yaptığı açıklamaya göre, kendi hazırladıkları yeni hack’n’slash MMO oyunu Tiger Knight bir sonraki sene Steam’e geliyor. Çin yapımı oyunların Steam’de sayılı olduğu bu dönemde, Tiger Knight bu oyunlaardan biri olacak. Peki Tiger Knight’da neler göreceğiz?

Tiger Knight aslında sadece bir ayda deneme sürümüyle Steam Greenlight’da kolaylıkla yeşil ışık almasını bildi. Pek tabii ki oyun içeriği hala geliştirme aşamasında. Antik Çin’de geçen oyun oyunculara gerçekçi 3D görseller ile 100v100 savaşlara kadar çeşitli oyun modlarında savaşma imkanı sunacak. Görsel olarak başarılı gözüken oyun Unreal Engine 3 ile geliştiriliyor. Oyunda özellikle Faction War içeriğinin dikkat çekmesi bekleniyor. Bu modda beş oyuncunun her biri 20 kişilik ve yapay zekaya sahip olan bir birliği idare edecek.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

PUBG Nations Cup yayıncı kadrosu ve yayın saatleri belli oldu https://t.co/6dXdxQoEVN https://t.co/KHKUY2IMKV

Flickr