Warframe’in yeni güncellemesinin detayları açıklandı!

Takım bazlı ve PvE odaklı oyun Warframe yeni güncellemesine kavuşuyor. Yapımcı firma Digital Extreme, Echoes of the Sentient güncellemesinin detaylarını oyuncularla paylaştı. Bu güncelleme ile beraber oyuncular yeni ve zengin bir oyun içeriğine, yeni çevre ve kişisel özelleştirme seçeneklerine kavuşacak.

Warframe’in isminin oyunda giyilen zırhlardan geldiğini belirteyim. Oyunda bir nevi sınıf sistemi olarak tanımlayabileceğimiz bu zırhlara Equinox isimli bir yenisi daha ekleniyor. Oyuncular yeni güncelleme ile beraber yenilenmiş bir parkur sistemine kavuşacaklar. Bu sayede oyuncular güneş sisteminde oyuncuların daha farklı bir şekilde ilerlemesi bekleniyor. Bunun dışında yeni özelleştirme seçenekleri, yeni silahlar, yeni bir harita veya oyuna dair teknik düzenlemeler de yeni güncelleme ile beraber Warframe’e kayılacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr