Bugün saat 17:00’de Microsoft konferansıyla başlayan Gamescom’da ilk tanıtılan oyun Quantum Break oldu. Bir süredir merakla beklenen oyunun çıkış tarihi de merak ediliyordu. Tanıtımda yayınlanan videoda hem sinematik hem de oynanış kısmına dikkat çekildi. En heyecan verici haber ise Alan Wake ve Max Payne’in yapımcılarının elinden çıkan oyun 5 Nisan 2016’da Xbox One’a özel olarak bizlerle olacak.

Konferansta gördüklerimize bakarsak Quantum Break’in TV dizisi de yolda. Oyuna dair bazı detayları dizi aracılığıyla öğrenebileceğiz gibi duruyor. Bu bakımdan bakıldığında Quantum Break yalnızca oynanışa değil senaryoya da büyük önem vereceğini söylemek yanlış olmaz. Oynanış yönüne baktığımızda ise elbette zaman bükme olayının oynanış videosunda son derece havalı durduğunu söylemek yanlış olmaz. Aksiyonun oldukça bol olacağı bir oyun olan Quantum Break’in Gamescom videosunu aşağıda bulabilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr