Gamescom 2015’in Microsoft konferansında Xbox’a özel oyunlarını tanıtmaya devam ediyor. Crackdown 3 de bu oyunlardan biri. Reagent Games tarfından hazırlanan, oynanışı oldukça merak edilen oyun Crackdown 3’e dair oyunun açık dünya sistemine dair ve oynanışına dair ipuçları veren bir video yayınlandı.

Yayınlanan bu video oyunun geçeceği yeni şehri ve şehirdeki binaların yıkılış efektlerini detaylı bir biçimde gösteriyor. Yapımcıların yaptığı açıklamaya göre oyundaki her şey yıkılabilir olacak. Bunun dışında oyundaki araçların nasıl geliştirilebileceğine dair ufak ipuçları yakaladık. Yıkımın, aksiyonun ve multiplayer oynanışın bol olacağı henüz erken alfa testinde olan Cracdown 3’ün çıkış tarihinin bir hayli uzak olduğunu öğrenmek sizi üzebilir. Ne yazık ki Crackdown 3 2016 yazından önce çıkmayacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Solo: Denizde ufak bir maceraya hazır olun! https://t.co/iJ3ctxVUU6 https://t.co/5YDSQmTxgd
NVIDIA RTX teknolojisini duyurdu. https://t.co/ngYNmhYvGI https://t.co/feEeK1IkjF

Flickr