Scalebound yüzünü Gamescom’da gösterdi!

Microsoft’un gayet başarılı geçen Gamescom konferansındaki en ağır toplarından biri olan Scalebound nihayet çıkış tarihi aldı, oyun 2016 yazında Xbox One’a özel olarak piyasaya çıkacak.

Gamescom’da beş dakikalık detaylı (ve muhtemelen scripted) oynanış videosu yanında dört kişilik co-op modu da açıklandı ve gördük ki canavarlarımız ile beraber omuz omuza savaşa girebileceğiz. Oyunda adet yerini bulsun diye co-op oynarken arkadaşlarımızla veya pet’imiz ile haberleşebilmemiz için (ikinci daha muhtemel) bir kulaklık takıyor karakterimiz ve eğer yanlış görmediysek de beraber savaştığımız minik pet’lerimiz savaşta hasar aldıklarında bu sadece hp’lerine değil dış görüntülerine de yansıyor. Silahlarımız ise klasik ok ve kılıç ikilisinden oluşmakta.

Biraz ARK – Survival Evolved’ı da andıran oyun 2016 yılın yaz aylarında sadece Xbox One için piyasada olacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr