World of Warcraft’ın yeni genişleme paketi Gamescom’da duyurulacak!

Emre’nin askerden dönmesiyle Blizzard ile ilişkilerimiz yeniden telepatik boyutlara çıkmış durumda, haliyle geliştirme paketi haberi sürpriz olmadı.

Gamescom takvimi açıklanmadan bir hafta kadar önce Emre’nin gayet kesin bir şekilde “WoW ek paket gelecek, Diablo ve Overwatch’un lafı bile geçmeyecek” demesinin peşinden Blizzard’ın Gamescom takvimi duyuruldu ve 6 Ağustos’ta yeni World of Warcraft eklentisinin sunumunun yapılacağı da kesinleşti.

Tahmin edebileceğiniz gibi Blizzard’ın ağzı gayet sıkı ve hiç kimsenin, ama hiç kimsenin ne yeni genişleme paketinin adı, ne geçebileceği coğrafya, ne de teması ve getireceği yenilikler konusunda bir fikri yok. Aynı şekilde sunumda ne kadar detaya girileceği konusu da pek net değil. Muhtemel beklentimiz eklentinin adı / geçeceği coğrafya konusunun netleşmesi ve belki de bir oyun içi video yayınlanması yönünde.

Clipboard02

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC
Gökdelen (Skyscraper) filmini herkesten önce izlemek ister misiniz? https://t.co/O2ynWPAA6l https://t.co/gZ3wDqGgqk

Flickr