Sahne sırası Ubisoft’ta!

EA, Bethesda, Microsoft ve PC Gaming Show’un ardından sırada Ubisoft var ve oyuncuların beklediği pek çok oyun ile gövde gösterisi yapmaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz yıl şovu Tom Clancy oyunlarına kaptırdıktan sonra muhtemelen ilk defa bir Assassin’s Creed oyununu E3 fuarında görmeyeceğiz gibi gözüküyor. Serinin sıradaki oyunu ile alakalı bilgilerin bir kısmı önceden paylaşıldıysa da yeni Assassin’s Creed oyunundan bırakın bir fragmanı, adının açıklanması bile sürpriz olacaktır.

Şovu çalacak isim Watch Dogs 2 olsa da elbette başka oyunlar da söz konusu, bunların başında da geçtiğimiz günlerde yeni bir fragmanı yayınlanan Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands geliyor. Ayrıca E3 2015’te gösterildikten sonra merakla beklediğimiz ancak uzun süredir suskunluğunu koruyan For Honor’da gösterimde kendisine bir yer bulacak.

Son olarak Microsoft lansmanında da gösterilen The Division DLC’si Underground da Ubisoft lansmanında görmeyi beklediklerimiz arasında.

Watch live video from Ubisoft on www.twitch.tv

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr