Tekken 7 nihayet!

2015 yılı Mart ayında Bandai Namco tarafından Arcade makinalar için piyasaya sunulan Tekken 7, 2017 yılı başlarında PS4, Xbox One ve sürpriz, PC için de geliyor.

90’ların sonlarından itibaren Street Fighter, Mortal Kombat ve King of Fighters ile ciddi bir rekabete giren, çoğumuzun da karakterleri ile akraba olduğu Tekken 7’nin PC’lere geliyor olması elbette günün olayı. Belki de 3-4 oyunun hakimiyetine sahne olan, ancak o oyunların da her sene yenilenmediğini düşünürsek hayli durgun günler yaşayan dövüş oyunları böylece bir nebze daha hareketlenebilir, ne dersiniz?

Street Fighter V’in aksine oyunun piyasaya “tüm özellikleri ile beraber” çıkacağını da hatırlatmış olalım.

Aşağıda Heihachi ve Akuma’nın baş rolü oynadığı fragmanı izlemeden önce hatırlatmış olalım, Xbox Live Gold sahipleri şu anda geri uyumluluk aracılığıyla Tekken Tag Tournament 2’yi bedava olarak indirebiliyorlar, kaçırmayın.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Angela Merkel Gamescom açılışına geliyor! https://t.co/r1qP8fqdDM https://t.co/3bXbTuckr2
E3’ün popüler oyun reklamları poster değilmiş! https://t.co/Xt5OCelEIq https://t.co/oFIOtExZXj

Flickr