Sevgililer Gününe For Honor ile Girin!

PC, Xbox ve PS4’e gelecek olan Ubisoft’un kılıçlı kalkanlı savaş oyunu For Honor’ın çıkış tarihi 14 Şubat 2017 olarak belirlendi.

Savaş mekaniklerine gelmeden önce, oyundaki güçlü karakterlerin yanında bulunan zayıf piyonları da görünce, sistemi MOBA oyunlarına benzetiyoruz. Kolayca aşabildiğiniz bu küçük askerler, dikkat etmezseniz büyük sorunlara yol açabiliyor.

Savaşırken rakibinizin sağ, sol ve üst olmak üzere üç ana yerine saldırabiliyorsunuz. Yapacağınız saldırıları kaçırırsanız büyük bir tehlikeye giriyor, hatta ölebiliyorsunuz. Yeterli saldırıları yaptıktan sonra ise, sinematikle gelen özel vuruşunuzla rakibinizin işini bitirebiliyorsunuz.

Viking olarak bir oynanış videosu yayınlayan Ubisoft, bir de tanıtım videosu yayınladı. Tamamen savaş mekaniklerini anlatan bu demoda, karakterlerin kendilerine özel stilleri olduğunu görüyoruz. “Bir oyunda neden tarih kurallarına uyalım?!” felsefesi ile ilerleyen Ubisoft, oyuna şövalyeleri de eklemiş.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yerli yapım Curse of Anabelle oyunseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. https://t.co/tZgSc9sfgk https://t.co/vbg8WfI4zu
Overwatch’ta Yeni Görev, Yepyeni Ödüller! https://t.co/1XRkloAaTW https://t.co/19dr6MGx3X

Flickr