Watch Dogs 2 hack dünyasını yeniden sarsmaya geliyor!

Hack, hırsızlık, kavga, dövüş, silahlar, gangsterler, açık dünya, hip-hop. Hepsi ve daha fazlası Watch Dogs 2’de.

Oyunda, LED gözlüğünden kendince emojiler fışkırtan havalı adamımızın direktifleri ile görevlere atılan Marcus Holloway’i oynuyoruz. Bazı ırkçı oyuncuların itiraz ettiği ve neden Aiden Pearce olamıyoruz diye çıkıştığı haberleri her ne kadar bizi üzse de, Holloway kendini daha oyun çıkmadan çoğu oyuncuya sevdirdi.

Oyunda, aldığımız direktiflerin dışında drone ve uzaktan kumandalı araçların da bizlere yardım ettiği gibi, elektronik bombalarımızla ve gördüğümüz her elektronik eşya veya yapıyı hacklememizle zorlukları aşıyoruz. Watch Dogs 2, ilk oyundan da mekanikler bulundurduğu gibi, eksikleri giderilebildiği kadar giderilmiş.

1231234

Bunun dışında Assassin’s Creed’in ardından bir de Watch Dogs filmini yapacakları hakkında konuşan Fransız firma Ubisoft, bu konuda duracağa benzemiyor. Şimdilik bundan fazla bilgiyi vermeyen Ubisoft, Marcus Holloway olarak oynadığımız Watch Dogs 2’nin tüm ilgiyi toplamasını istiyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yerli yapım Curse of Anabelle oyunseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. https://t.co/tZgSc9sfgk https://t.co/vbg8WfI4zu
Overwatch’ta Yeni Görev, Yepyeni Ödüller! https://t.co/1XRkloAaTW https://t.co/19dr6MGx3X

Flickr