The Division’ın ilk iki eklentisi tanıtıldı!

Mart ayında piyasaya çıktıktan sonra müthiş satış rakamları yakalayan, ancak bug’ları sebebiyle kitlesini korumakta zorlanmaya başlayan Tom Clancy’s The Division’a yeni kan geliyor.

Bu eklentilerin ilki olan Underground bu ayın sonlarında çıkacak ve sizi New York’un karanlık dehlizlerine ve kanalizasyon tünellerine sürükleyecek. Yeni silah ve eşyalar ile gelecek eklenti daha fazla karanlık ve daha fazla tehlike içeriyor, elbette bunun ödülü da daha büyük zira çok güçlü eşyalar düşürebileceksiniz. Tüm bu tünellerin de rastgele yaratılacağını belirtmeden geçmeyelim. Son olarak da bu eklentiyi edindiğinizde Splinter Cell, Ghost Recon: Wildlands ve Rainbow Six: Siege giysileri de sizi bekliyor olacak.

Diğer eklenti ise kendinizi karla kaplı Manhattan’ın ortasında, olabilecek en yıkıcı ortamlardan birinde hayatta kalmaya çalışırken bulacağınız Survival eklentisi. Şimdilik detaylar hayli kısıtlı ve ikinci eklenti için bir çıkış tarihi de yok, ancak öncelikle Xbox One ve PC’ye geleceğini biliyoruz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr