God of War sil baştan…

İsmi PlayStation ile özdeşleşen, her oyunu ile aksiyon oyunlarının zirvesine yerleşmeyi başarmış God of War, yeni oyunu ile kendisini gösterdi.

Yaklaşık 10 dakikalık yeni oynanış videosunda görebiliyoruz ki bizim Kratos yaşını başını almış ve imajını da hayli değiştirmiş. Yeni görünümü ile beraber fena halde Fenerbahçe’li Raul Meireles’i andıran Kratos’u, bir ufaklığa rehberlik ederken görüyoruz ve bunun dışında her şey hatırladığımızdan biraz daha “sakin”.

Kratos’un eskisi gibi aksiyona girip girmeyeceğini bilmiyoruz ama gözüken o ki serinin ismi ile beraber arama motorlarında doğru içerik ve doğru görselleri bulmakla geçirilecek uzun vakitler bizleri bekliyor. Açıkçası serilerinin başa sarılmasının, isminin de başa sarılmasını gerektirdiğini düşünmüyorum ve hem sinema, hem de oyunlarda hakim bu furyadan feci şekilde rahatsızım.

PS4’e özel olacağı kesin, ancak henüz bir çıkış tarihi yok elimizde.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

PUBG Sezon 5 güncellemelerinin tam listesi https://t.co/5pUpSrWPvu https://t.co/Q933YiRlQz
Bugün Dünya Değerler Günü! Küçük adımlar atarak yaratacağın büyük etki için, değer odaklı bir yaşam için bugün hare… https://t.co/jWRd0vCGp3

Flickr