God of War sil baştan…

İsmi PlayStation ile özdeşleşen, her oyunu ile aksiyon oyunlarının zirvesine yerleşmeyi başarmış God of War, yeni oyunu ile kendisini gösterdi.

Yaklaşık 10 dakikalık yeni oynanış videosunda görebiliyoruz ki bizim Kratos yaşını başını almış ve imajını da hayli değiştirmiş. Yeni görünümü ile beraber fena halde Fenerbahçe’li Raul Meireles’i andıran Kratos’u, bir ufaklığa rehberlik ederken görüyoruz ve bunun dışında her şey hatırladığımızdan biraz daha “sakin”.

Kratos’un eskisi gibi aksiyona girip girmeyeceğini bilmiyoruz ama gözüken o ki serinin ismi ile beraber arama motorlarında doğru içerik ve doğru görselleri bulmakla geçirilecek uzun vakitler bizleri bekliyor. Açıkçası serilerinin başa sarılmasının, isminin de başa sarılmasını gerektirdiğini düşünmüyorum ve hem sinema, hem de oyunlarda hakim bu furyadan feci şekilde rahatsızım.

PS4’e özel olacağı kesin, ancak henüz bir çıkış tarihi yok elimizde.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

PlayStation Plus Temmuz ayı paketi duyuruldu! https://t.co/2AtU4ZrTxv https://t.co/NS5Csehh7R
No70: Eye of Basir’in çıkış videosu yayınlandı! https://t.co/5gURzqzBJn https://t.co/wZmqkDWerf

Flickr