The Technomancer’ın oynanış videosu karşınızda

Mars War Logs ve Bound By Flame gibi oyunları geliştiren Spiders, yeni oyunu The Technomancer’ın çıkış tarihini ve oynanış videosunu oyunculara sundu.

Post-apokaliptik siberpunk bir RPG oyunu olan ve Focus Home Interactive’in yayımlayacağı The Technomancer, Mars’ta geçecek ve oyun “Su Savaşları” üzerine kurulu olacak. Abundance’dan Zachariah karakterini yöneteceğiz. Üç farklı savaş stilinin yanında dört yetenek ağacı bulunacak. Ayrıca oyunda envanter sistemi de bulunacak böylelikle zırh ve silah değişimi yapılabilecek. Oyunun dünyası, vereceğimiz kararlara tepkiler gösterecek yani görevleri farklı şekillerde bitirebilme imkanımız olabilecek ve bu yüzden ilginç arkadaşlık bağları kurma şansımız olacak.

Bilim-kurgu, RPG oyunu The Technomancer, 21 Haziran’da Xbox One, PS4 ve PC platformuna çıkacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr