Vainglory topluluk buluşması İstanbul’da gerçekleşti.

Mobil oyun dünyasının en başarılı oyunlarından, MOBA türündeki Vainglory oyuncuları İstanbul’da bir araya geldi.

17 Eylül tarihinde The Game for Big Kids’te toplanan 50’ye yakın Vainglory oyuncusu hem tanışma fırsatı buldu hem de oyun hakkında bol bol sohbet ettiler.

Vainglory Türkiye Topluluk Yöneticisi Serhat Büktel’in düzenlediği etkinlikte katılan herkese hediyeler de verildi. 25 kişi Vainglory tişörtlerini kazanırkan 10 oyuncuya da oyuna yeni katılan kahraman Baron verildi. Bununla birlikte etkinliğe gelen herkese 1000 ICE hediye edildi.

Radyo ve televizyon dünyasının önemli ismi, aynı zamanda çok sıkı bir Vainglory oyuncusu olan Cenk Durmazel de etkinlikteydi ve oyuncularla bol bol sohbet etti.

Vainglory etkinlikleri devam edecek. Siz de hemen oyunu indirip ücretsiz olarak oynamaya başlayın, bir sonraki buluşmanın tadını çıkarın.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL ekibi olarak bayramınızı kutluyoruz! https://t.co/DU3zBeKiYg https://t.co/txCLa124UD
Dünyanın en büyük Hello Kitty koleksiyonu! https://t.co/n3xIk6ouyr https://t.co/r8BL0vyebu

Flickr