Zula dünyaya açılıyor!

Türkiye’de Madbyte Games tarafından geliştirilen, ilk ve tek MMOFPS oyunu Zula, dünyaya açılmaya hazırlanıyor. İlk olarak önümüzdeki günlerde Brezilya’da Playspot şirketi tarafından yayınlanacak olan Zula, şimdiden pek çok ülkenin dikkatini çekmeyi başardı.

Bu güzel haberi kullanıcılarıyla paylaşan Zula Ekibi, duyurularında, bugüne kadar yabancı FPS oyunlarını oynarken artık kendi oyunumuzu oynamanın, hem de yabancı ülkelere oyun ihraç etmenin gururunu yaşadıklarını ilettiler. Zula’nın yabancı ülkelerde yayınlanması ile yurt dışına para akışının tersine çevrilerek ülkemize döviz geleceğini ve bu sayede oyun sektörünün gelişmesine, yerli programcı ve tasarımcılara yeni iş imkanları oluşmasına katkıda bulunacağını da özellikle vurguladılar.

Ayrıca oyuna eklenen Safranbolu, Gaziantep, Trabzon ve İstanbul haritaları sayesinde farklı şehirlerimizin doğal güzelliklerini dünyaya tanıtarak ülke tanıtımına katkıda bulunmayı hedeflediklerini de belirttiler. Önümüzdeki aylarda düzenli turnuva yapmaya devam edeceğini söyleyen Zula Ekibi, 100 bin TL nin üzerinde profesyonel E-Spor turnuva ödülleri dağıtmayı planlıyor.

Zula Brezilya

Basın bülteninden derlenmiştir.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Two Worlds 2’ye yedi sene sonra genişleme paketi geliyor! https://t.co/uTlUAl9lO5 https://t.co/GXCTrIvkGb
FIFA 17 oynamanın en ucuz yolu: Origin Access https://t.co/YPSa1kOQnh https://t.co/ATpWF20lcL

Flickr