Asphalt Sokak Yarışı Google Play, iOS ve Windows mağazalarında!

Anahtarına yarışa var mısınız? Yarışı kazanan sürücünün, rakibinin arabasına el koyabildiği, kavurucu sıcaklar, sağanak yağışlar, sert kışlar gibi zorlu koşullar altında rakiplerinize meydan okuyarak, Dünya’nın en çekici şehirlerinden New York, Paris ve Hong Kong sokakları’nda yarışabileceğiniz Asphalt Sokak Yarışı sizi bekliyor.

Aynı anda 4 oyuncunun yarışabileceği çevrimiçi yarışlar kulağa nasıl geliyor? Ne kadar zor yarış, o kadar yüksek ödül!

Asphalt serisinden alışkın olduğunuz, efsanevi muscle araçlarından hızlı yarış arabalarına kadar zengin bir koleksiyonuna sahip olabileceksiniz.

Doğru zamanda vites değiştirme konusunda ustalaşmak ve kullandığınız arabadan maksimum fayfda sağlamak tamamen sizin elinizde. Asphalt Sokak Yarışı’nda katıldığınız her yarış benzersizdir. Hava koşulları, araç seçiminiz, modifiye ve kişiselleştirme seçeneklerinizin hepsi performansınızın üzerinde etki yaratmaktadır.

Asphalt Sokak Yarışı App Store, Google Play ve Windows mağazalarında sizleri bekliyor.

Tanıtım videosunu buradan izleyebilirsiniz:

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Ballistic Baseball, Apple Arcade Forması İle Sahaya Çıkıyor! https://t.co/PyoNr6kLL4 https://t.co/LRV9MYcaBO
Razer Vıper Ultımate Kablosuz Oyun Faresi İle Üstün Hızda Hüküm Sürün https://t.co/Lzb6AG9nFT https://t.co/7SlEQs2A3V

Flickr