Dark Souls III’ün abuk modlarla başı dertte…

Oyun dünyasında kendi felsefesini insanlara beğendirme ve kabul ettirme noktasında ancak saygı duyabileceğimiz işler başaran Dark Souls III’ün, oyunu ti’ye alan modlarla başı dertte.

Skyrim, Spintires veya Flight Simulator’ın aksine, oyunda işe yarar modların sayısı bir elin parmaklarını geçmezken, her köşeden birbirinden saçma modlar fışkırmaya devam ediyor.

Daha önce oyunu adeta bir reklam tabelasına veya indie oyuna çeviren modlar görmüştük ya hani, işte bu mod da oyundaki tüm kaplamaları yengeçler ile değiştiriyor! Tüm kaplamalar derken karakterimizin üstündekiler, kılıcı, gökyüzü ve hatta menüler de bunlara dahil.

HUD’ı aktif ettiğinizde bile bundan kaçış yok, böylece oyuna ait ne varsa tamamen kullanılamaz hale geliyor.

Videosu şimdiye dek 333 bin kez izlenen modun iGP11 kullanarak yapıldığını da hatırlatalım. Ben daha iyisini, daha da berbatını yaparım diyorsanız da iGP11’in indirme linki şurada.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr