Eklenen eğitim modu ile yeni PUBG güncellemesi

Bugların giderildiği, yeni içeriklere ve yeni bir ödül sistemine sahip PUBG güncellemesi yolda. Şimdilik sadece test serverlarında kullanılan güncellemenin yakın zamanda asıl oyuna da gelmesi bekleniyor.

Bu güncellemeyle birlikte PUBG’ye gelen en büyük yenilik bir eğitim modu. https://www.youtube.com/watch?v=Jig9E7WTXIc

Yukarıda tanıtım videosunu izleyebileceğiniz bu mod 20 oyuncunun pratik yapabilecekleri 2×2’lik bir haritaya sahip. Böylelikle çiçeği burnunda PUBG oyuncuları daha deneyimlilerin arasına kendilerini atmadan önce tüm yönleriyle oynanışı kavrayabilecekler.

Aynı zamanda, oyun içi ödül sistemi de yeniden yapılandırılıp öldürme sayısına bakmadan sadece hayatta kalma süresi baz alınarak yapılan ödüllendirilmede değişiklikler yapılmış. Örneğin yeni tedarik sisteminde, oyuncular hayatta kalma sürelerinin yanı sıra oyun içindeki görevleri yaparak da sandıklar elde edebilecekler.

Bazı yeni silah ve araçların da eklendiği PUBG’nin yeni güncellemesinin en önemli kısmı ise bugların önemli oranda giderilmiş olması. Şirket yakın zamanda bir “BUG FIXING” kampanyası başlatmıştı ve kampanyanın bu güncellemeyle birlikte meyvelerini vermiş olduğunu umuyoruz.

Kampanya detaylarını websitesinden inceleyebilirsiniz: https://fix.pubg.com/

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Starcraft oynamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! https://t.co/uNVkuwGR7l https://t.co/1BIjzTfYp4
Private Division ve V1 Interactive'in yeni oyunu Disintegration ile tanışın https://t.co/vy0LnQ80LX https://t.co/OCkxl4dOlm

Flickr