Final Fantasy XV, 2018’de PC tutkunlarıyla buluşuyor

Nvidia ve Square Enix, Final Fantasy XV’in 2018’in baçlangıcında PC için de piyasaya sürüleceğini açıkladı.

Nvidia ünlü oyun festivali Gamescom öncesinde yaptığı basın toplantısında, oyunun PC üzerinden de erişilebilir olacağını açıkladı. Tüm Final Fantasy halkına “sonunda!” dedirten bu açıklamayla beraber Final Fantasy XV de konsol hapsinden kurtuldu.

PC başından ayrılmayan Final Fantasy hayranları olarak, uzun süren bekleyişimizin karşılığını oyunun son haliyle çıkacak olmasıyla aldık. Oyun tüm güncellemeleri ve eklenti paketleriyle beraber 2018 başlangıcında yayınlanacak.

Ayrıca oyun 4K yüksek görüntü kalitesinde, gelişmiş çim, saç, duman, sıvı, akıcıların simülasyonlarıyla, yüksek kalite çevresel etkileşimle ve First-Person kamera açısıyla piyasaya sürülecek.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Little Nigtmares macerası ikinci oyun ile devam ediyor https://t.co/aWMpHDxKa1 https://t.co/0cgFxDivx6
ASUS Republic of Gamers, Gamescom 2019’da yeni ürünlerini tanıttı https://t.co/1921lY8klG

Flickr