Gamescom’da No70 rüzgarı esti!

No70: Eye of Basir isimli oyunu geliştiren, Oldmoustache Gameworks ekibi, Avrupa’nın en büyük oyun fuarı olan Gamescom’da yer alma başarısı gösterip, Türkiye’yi uluslararası arenada temsil etti.

Yüzlerce kişinin ziyaret edip deneme fırsatı yakaladığı oyun, yabancı basın tarafından yoğun ilgi gördü. Özellikle Asya ülkelerinin korku oyunlarına duyduğu ilgi, No70 standında da kendini gösterdi.

Partner ülke olmada pay sahibi olmanın yanı sıra, gösterdikleri ilgiden dolayı TOGED ve ODTÜ Teknokent’e teşekkür eden ekip, oyunun çıkışıyla ilgili bazı sinyaller verdi. Gamescom’da bir çok firmayla görüşmeler yapan ve bazı önemli firmaların dikkatini çekmeyi başaran Oldmoustache Gameworks, yıl sonunda oyuncuların No70’i oynayabileceklerini belirtti.

Oyuncuların desteğini her zaman hissettiğini belirten geliştirici ekip; oyuncuların sevgisi bize çok şey katıyor, bize inanmaları, bize her konuda yardımcı olmaları çok güzel bir şey, onların desteğine ve ilgisine her zaman ihtiyacımız var diyerek ekledi.

PC versiyonu ile Steam üzerinden piyasaya çıkacak olan oyunun, 2016 Aralık sonunda oyun severler ile buluşması bekleniyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Little Nigtmares macerası ikinci oyun ile devam ediyor https://t.co/aWMpHDxKa1 https://t.co/0cgFxDivx6
ASUS Republic of Gamers, Gamescom 2019’da yeni ürünlerini tanıttı https://t.co/1921lY8klG

Flickr