Activison, Tony Hawk’s Pro Skater 5’in buglarının farkında

Tony Hawk’s Pro Skater 5 bu hafta çıktığından beri bir sürü bug, glitch ve performans sorunları içeriyor. Activison ise bu durumun farkında olduklarını ve üzerinde çalıştıklarını söyleyen bir bildiri yayınladılar. Bildiride;

Tony Hawk’s Pro Skater 5 çıktığından beri oyuncuların sorunlar yaşadığının farkındayız ve bu sorunları yapımcıya iletip sorunu çözmelerinde yardımcı oluyoruz. Bu sayede tüm Tony Hawk severleri ve oyunu 16 yıldır takip edenler için oyun performansını ve deneyimini arttırabileceğiz.

Tony Hawk severlerinin bu bildiriden memnun olması bir yana esas soru acaba o kadar bug ve glitch son ana kadar nasıl görmezden gelindi, esas merak konusu bu.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Knight Online’ın yayımcılarından yeni bir mobil oyun. https://t.co/tGlPQ4xhAo https://t.co/PquI8wRJk6
Lineage 2:Revolution’da 100 oyuncu aynı savaşta! https://t.co/IBVJTzFYU5 https://t.co/hB3i9q31mm

Flickr