Age of Mythology için 13 sene sonra genişleme paketi!

Yanlış duymadınız, Microsoft’un Ensemble Studios ile beraber tarihin tozlu sayfalarına gömdüğü unutulmaz oyun için yeni bir genişleme paketi hazırlanıyor.

İlk olarak 2002 yılında piyasaya çıkan ve hepimizi mest eden Age of Mythology geçtiğimiz yıl piyasaya çıkan HD Remastered versiyonu Extented Edition ile yeniden karşımıza çıkmıştı hatırlanacağı üzere. Ensemble Studios’un tarihe karışmasının ardından bu versiyonun yapımcılığını SkyBox Labs üstlenmiş ve Twitch desteği, HD olarak elden geçirilmiş kaplamalar, Widescreen desteği, geliştirilmiş observer mode ve Steam desteğine kavuşmuştu.

Oyun bu sefer sadece HD desteğine değil, 13 sene sonra resmi bir eklentiye de kavuşuyor. Yapımcılığını yine Age of Empires II’nin seneler sonra çıkan eklentisi The Forgotten’ı yapan Skybox Labs ve Forgotten Empires’ın yapacağı oyunun resmi duyurusu 2 Ekim tarihinde bir Twitch yayını ile duyurulacak.

Takip etmek için; http://www.twitch.tv/ageofempires

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. mistikadam 2 years ago | Cevapla
    Yeni ırklarla eski bir oyun olan mitoloji belki daha zevkli bir hal alabilir.Yeni bir age of empires'ın vakti geldi geçiyor.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr