div class="empower-ad" data-empower-zone="157462">

Age of Mythology için 13 sene sonra genişleme paketi!

- Advertisement -

Yanlış duymadınız, Microsoft’un Ensemble Studios ile beraber tarihin tozlu sayfalarına gömdüğü unutulmaz oyun için yeni bir genişleme paketi hazırlanıyor.

İlk olarak 2002 yılında piyasaya çıkan ve hepimizi mest eden Age of Mythology geçtiğimiz yıl piyasaya çıkan HD Remastered versiyonu Extented Edition ile yeniden karşımıza çıkmıştı hatırlanacağı üzere. Ensemble Studios’un tarihe karışmasının ardından bu versiyonun yapımcılığını SkyBox Labs üstlenmiş ve Twitch desteği, HD olarak elden geçirilmiş kaplamalar, Widescreen desteği, geliştirilmiş observer mode ve Steam desteğine kavuşmuştu.

Oyun bu sefer sadece HD desteğine değil, 13 sene sonra resmi bir eklentiye de kavuşuyor. Yapımcılığını yine Age of Empires II’nin seneler sonra çıkan eklentisi The Forgotten’ı yapan Skybox Labs ve Forgotten Empires’ın yapacağı oyunun resmi duyurusu 2 Ekim tarihinde bir Twitch yayını ile duyurulacak.

Takip etmek için; http://www.twitch.tv/ageofempires

Haberler

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Önerilen Haberler