Combat Arms’ın en büyük güncellemesi hazır!

Nexon Europe başarılı online FPS oyunu Combat Arms’a bugüne kadar görülen en büyük güncellemeyi getirerek oyunculara daha fazla aksiyon ve heyecan vaat ediyor. Güncellemenin adı WAR.

Combat Arms kullanıcıları WAR’daki iki yeni güncellemeden Master Gunner (Harekat Subayı) ve Treasure Ship (Hazine Gemisi) güncellemelerine şu anda ulaşabiliyorlar. Master Gunner iki yeni silah modifikasyon kategorisi ve birçok yeni değişiklikle oyuncuların silahlarını kapıp onlara yeni özellikler katmalarını ve çatışmalarda daha ölümcül darbeler indirmelerini sağlıyor.

Treasure Ship ise oyuncuların Master Gunner güncellemesinden alacakları yeni ve gelişmiş cephanelerini test edebilecekleri yeni bir çarpışma alanı. Treasure Ship, oyuncuların gemide fırtına gibi esmelerini ve stratejik avantaj elde etmek için gemideki konteynerleri kullanmalarını sağlıyor.

Oyuncuların rakipleri karşısındaki performanslarını ölçebilmesini sağlayan oyun içi derecelendirme sistemi Aim High ise eylül ayı sonlarında kullanıcılara açılacak. Aim High, oyunculara, sezon sıralamalarında büyük ödüller kazanma fırsatı veriyor. Sezon sonunda belli bir sıralamaya erişen oyuncular çeşitli ödüller kazanıyor.

Yeni WAR içerikleriyle oyuncular bundan daha fazla güncellemeye de kavuşacak.

21503944462_7e9fb35aa1_o

Basın bülteninden derlenmiştir.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr