Yakında ölecek olan bir adamın hikayesi: In Between

In Between’dkei ana karakter uzun süre yaşayamayacak bu yüzden hayatının son zamanlarını en anlamlı ve en güzel şekilde değerlendirmeli. In Between, bağımsız oyun stüdyosu Gentlymad tarafından geliştirildi. İsimsiz kahramanımız zıplamak dışında her şeyi yapabiliyor çünkü bir tekerlekli sandalyeye muhtaç. Biz ise yer çekiminin yönünü değiştirme gücüne sahibiz ve bu gücü kahramanımıza yardım etmekte kullanıyoruz.

Kontrollü bir düşüş gerçekten önemli ancak bundan dahada önemlisi kahramanımızın hayatta kalması. Yer çekimini değiştirdiğimiz zaman kahramanımızın hızlı bir şekilde zemine çarpmamasına özen göstermeliyiz. Buna dikkat ederken aynı zamanda etrafta bulunan dikenlerden manevra yaparak sıyrılmanız gerekiyor. Bu yetmiyormuş gibi, bakmadığınız zaman sizi takip eden “karanlık”tan’da kaçmalısınız.

Aşağıya koyduğumuz video’da oyunun başı mevcut ve oynayarak bölümleri geçip yoluna devam eden bir video. In Between, kontrollü düşmekle momentum arasında çok sağlam bir bağlantı kurmuş ve bu da In Between’ı gerçekten eşsiz kılıyor. In Between Steam mağazasında satışta.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA
Logitech’ten oyunsever öğrencilere “Yaza Merhaba” sürprizi https://t.co/6xCi7IxDQG https://t.co/OWh0iqizkL

Flickr