Amazon’un müthiş indirimi hatadan kaynaklanmış!

Gamescom’dan hemen önce Xbox’ın cüzdanlara zarar gamepad’ine %42 indirim uygulayan Amazon bunun bir hata olduğu açıklamasını yaptı.

Dr. House izlediyseniz hatırlayacaksınız, çok dilime takılan bir sözü vardır “Bazen en mantıklı açıklama bir yerlerde birilerinin çuvallamış olmasıdır.” diye.

İşte indirimi gördüğümüz anda bu indirimin gerçek olamayacak kadar iyi gözüktüğüne ve muhtemelen bir hatadan kaynaklandığına ikna olmuştuk açıkçası, öyle de çıktı. Gamescom’a sadece bir kaç gün kala, üstelik Microsoft’un kendisi hiç bir indirime gitmemişken 150 dolarlık Xbox Elite Controller’ı yüzde 42 indirimle satışa çıkartan Amazon’un çok ciddi sipariş aldığını tahmin edebilirsiniz. Amazon’dan dün akşam yapılan açıklamada ise bu indirimin basit bir hatadan kaynaklandığı ve kullanıcılar sözleşmesine dayanarak bu indirimli fiyat üzerinden verilen siparişlerin iptal edildiği ve yerlerine ulaşmayacağı açıklandı.

129-xbox-one-elite-wireless-controller-nearly-half-price-at-amazon-143939419555

Aşağıda bir tanıtım videosunu görebileceğiniz Xbox Elite Controller’ın bizim açımızdan en büyük sıkıntısı ise hala AA pil ile çalışıyor olması. LEVEL ofisindeki iki Xbox gamepad’inden en az biri sırf bu yüzden pili bitik halde bekliyor, şaka değil.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

"Londra'nın kasvetli havası yetmediyse üzerine bir de İspanyol gribi ve vampirleri ekleyelim!" Vampyr incelemesi;… https://t.co/xLhQIb8lx4
LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB

Flickr