EA Sports, cinsel taciz ile suçlanan oyuncuyu kapaktan attı!

NHL 16’nın kapak ve tanıtım yüzü olan Chicago Blackhawks’ın sağ kanat oyuncusu Patrick Kane’in başı cinsel taciz ve saldırı iddiaları ile dertte.

Daha önce kapakta Chicago Blackhawks kaptanı Jonathan Toews ile birlikte yer alan ve açılış lansmanında konuşmacı olarak da NHL 16’nın yüzü olarak seçilen Patrick Kane’in üzerindeki iddialar oldukça ciddi ve EA Sports yaptığı açıklama ile “Devam eden soruşturma neticesinde Patrick Kane EA Sports’un lansmanında konuşmacı olmayacak, kapakta yer almayacak ve promosyon aktivitelerinde bulunmayacaktır.” diyerek durumu netleştirdi.

jpg (1)

NHL’in en önemli yıldızlarından olan ve geçtiğimiz yıl 6.5 milyon dolar kazanan Patrick Kane, 1 Ağustos’ta Buffalo’da bir gece kulübünden beraber çıktığı bir kadına kendi evinde cinsel saldırıda bulunmak ile suçlanıyor. EA Sports’un yeni duyurduğu kapaklarda Jonathan Toews tek başına yer alacak.

jpg

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Knight Online’ın yayımcılarından yeni bir mobil oyun. https://t.co/tGlPQ4xhAo https://t.co/PquI8wRJk6
Lineage 2:Revolution’da 100 oyuncu aynı savaşta! https://t.co/IBVJTzFYU5 https://t.co/hB3i9q31mm

Flickr