RollerCoaster Tycoon 3 iOS’a geliyor!

Bugünlerde Elite: Dangerous ile ortalığı karıştıran Frontier Developments’ın uzun soluklu serisinin üçüncü oyunu cep telefonları ve tabletler için yolda.

İsim hakları Atari’ye geçen ve geçtiğimiz yıl mobil cihazlara çıkan Rollercoaster Tycoon 4 felaketi hala anılarda. Tek kelimeyle berbat bir oyun olan ve doğru düzgün oynamak için neredeyse cebinizden lunapark’ta bir tam gün geçirmiş kadar paraya ihtiyaç duyduğunuz oyunun ardından on sene önce PC’ye çıkan ve çok beğenilen oyunun yapımcısı Frontier Developments’tan müthiş bir hamle geldi. PC versiyonundan aynen mobil cihazlara port edilecek olan oyun 4 pound karşılığında iOS ve iPad’e çıkacak ve hiç bir oyun içi satın alma sunmayacak.

Aynen port edilme derken de ciddiyiz üstelik, PC versiyonunda bulunan tüm coaster’lar, tüm araç gereçler ve 18 senaryonun tamamı mobil versiyonunda da kendisine yer bulacak. 589mb boyutunda olacak oyunu oynamak için ise en az iPhone 5S’e ihtiyacınız var.

Frontier’ın yeni oyunu Planet Coaster: Simulation Evolved’ın 2016 yılında PC’ye çıkması bekleniyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Solo: Denizde ufak bir maceraya hazır olun! https://t.co/iJ3ctxVUU6 https://t.co/5YDSQmTxgd
NVIDIA RTX teknolojisini duyurdu. https://t.co/ngYNmhYvGI https://t.co/feEeK1IkjF

Flickr