Tales from the Borderlands’in yeni bölümü haftaya geliyor

Telltale’den yapılan açıklamaya göre serinin dördüncü bölümü olan Escape Plan Bravo önümüzdeki hafta oyunculara sunulacak.

Kasım ayında start alan seri dört buçuk ay boyunca yeni bir bölüm yayınlamayınca biraz endişelendiysek de arkayı dörtlemeyi başardı içinde bulunduğumuz Ağustos ayına kadar. Oyunun PC, Mac, PS4 ve PS3 versiyonları 18 Ağustos, Xbox One ve Xbox 360 versiyonları 19 Ağustos ve mobil portları da 20 Ağustos’ta indirilebilir hale gelecek.

Borderlands gibi macera oyunu yapmak için ilk planda çok zor gözüken bir mülki eseri alıp üzerine yürüyen, bu da yetmezmiş gibi son yılların en iyi macera oyunu serilerinden birisi haline dönüştüren Telltale Games’e ne kadar methiyeler düzsek az.

jpg

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr