Batman v Superman’den rekorlar gelmeye başladı!

Batman v Superman: Dawn of Justice filmi ne kadar olumsuz yorumlara maruz kalsa da sinema salonlarını doldurmayı başardı!

Batman v Superman: Dawn of Justice, 424 milyon dolarlık bir açılış yapan ve Avengers’ı geride bırakarak dünyanın en iyi açılış haftasını geçiren dördüncü filmi olmayı başardı. Bu listenin başında ise Star Wars: The Force Awakens, Jurassic World ve Harry Potter and the Deathly Hallows – Part 2 yer alıyor.

Bugüne kadar bir çizgi roman tarafından uyarlanmış en büyük gişe açılışı rekorunu kırmayı başardı. Sadece ABD’de 170,1 milyon dolar hasılat yaparak Mart ayında vizyona giren en yüksek hasılatlı film oldu.

Türkiye’de ise hafta sonu izlenen filmler arasında büyük bir farkla birinci olarak 7 milyon 139 bin 987 TL hasılat yapmayı başardı.

btmnvsupr

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Playstore’da bayrama özel indirimler var! https://t.co/vZsIQqdCuF https://t.co/mUFGdJM5sC
Death Stranding yine kafamızı allak bullak etti… https://t.co/GqxbhAef1Q https://t.co/uApY5gYBe6

Flickr