Bethesda, Fallout 4 Season Pass için söz verdi.

Bethesda, Fallout 4 Season Pass’in 30 dolar olacağını belirtti ve alan herkes geliştiricinin oyun için yapacağı tüm DLC’leri bedava indirebileceğiniz söyledi.

Bethesda.net‘te yapılan bir açıklamaya göre ilk DLC, 2016 yılının ilk çeyreğinde gelecekmiş yani oyunun Kasım 2015 çıkış tarihinden çok kısa bir süre sonra.

Oyunlarımız için her zaman çok sayıda DLC yapmışızdır. Yapmayı çok sevdiğimiz gibi sizler de daha fazlasını istiyorsunuz her zaman. Bize olan sadakatini gösteren oyuncular için Fallout 4 Season Pass’i 30 dolar yaptık ve bu sayede yaptığımız tüm DLC’leri elde edebileceksiniz. Henüz halen daha oyun için çalıştığımız için, önümüzdeki yıl çıkacak olan ilk DLC’nin tam olarak ne olacağını bilmiyoruz. Ancak daha önceden Oblivion, Fallout 3 ve Skyrim’e yaptığımız DLC’lerden biliyoruz ki yaklaşık olarak değeri 40 dolar olacak, eğer daha fazlasını yaparsak Season Pass ile hepsine bedava sahip olabileceksiniz.

Bethesda oyunları için DLC çıkarmaya geldiğinde her zaman formunu korumuştur. 2009 Ocak ve Ağustos ayı arasında, Fallout 3 için 5 tane DLC çıkarmıştı. Fallout 3: Operation: Anchorage, The Pitt, Broken Steel, Point Lookout ve Mothership Zeta. Belki de aynı şeyi Fallout 4 için de yapabilirler.

Aynı zamanda Bethesda ilk DLC ile birlikte PC için Creation Kit çıkaracağını söyledi. Bu sayede Fallout 4 için modlar yapabilecek ve bunları başka oyuncular ile paylaşabileceksiniz. Creation Kit en nihayetinde Xbox One ve PlayStation 4’e de gelecek.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

"Londra'nın kasvetli havası yetmediyse üzerine bir de İspanyol gribi ve vampirleri ekleyelim!" Vampyr incelemesi;… https://t.co/xLhQIb8lx4
LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB

Flickr