Son, yakındır! 20 Kasımda Mayan Death Robots dünyayı istila ediyor!

Robotunuzu seçin ve düşmanlarınızın enerji kaynağını yok etmek için arenaya inin.

Zamanlayıcı bitmeden silahınızı doğrultun. Ancak roket efektleri ve videolarının dikkatinizi dağıtmasına izin vermeyin, çünkü bir sonra ki turu çoktan düşünmeye başlamış olmalısınız. Robotunuzu daha avantajlı bir pozisyona mı taşıyacaksınız? Yoksa savunmamı inşa edeceksiniz? Seçim sizin. Mayan Death Robots, Belgrad’daki Casual Connect Eastern Europe 2014’te, “Best in Show- Audience Choice” ödülünü kazandı.

Sileni Studios’un geliştirdiği ve Soedesco tarafından dağıtımı yapılan oyun, 20 Kasım’da PC için Steam’den başlayarak dünyayı istila etmeye gelecek.

Haber Bülteninden Derlenmiştir.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr